Reklam Dubası Nedir, Nerelerde Kullanılır, Duba Almak, Duba Yaptırmak, Duba Firması, Duba Şirketi, Plastik Duba, Bariyer Duba, Zincirli Duba

A Tablea Duba Nedir? A Tabela duba A tarifine benzeyen iki plakanın yüzeyine kaplanan grafikle aç kapa şeklinde kullanılan modeldir.

Ayaklı Duba Nedir? Ayaklı reklam dubası alt kısmında bulunan yükselti ayaktan adını almaktadır. Her iki yüzeyine de reklam kaplanarak kullanılabilir.

Baskılı Duba Nedir? Baskılı duba reklam için belirlenmiş yüzeylere folyo üzerine baskı yapılarak kaplanmış halidir.

Bayrak Duba Nedir? Bayrak duba üst kısmındaki bayrak, alt kısmındaki dubanın birleşiminden ortaya çıkan bir kombinasyondur.

Duba Çeşitleriniz Nelerdir? Duba Çeşitleri ve duba modelleri olarak yaklaşıl 40 çeşit ürünümüz bulunmakta olup değişik kombinasyonlarla bu sayı daha da arttırılabilir.

Reklam Dubası Almak İstiyorum? Reklam dubası almak istediğinizde 0216 328 50 00 numaralı hattımızı arayarak ne tip duba ihtiyacınız olduğunu söyleyebilir yada ne tip bir duba almalıyım sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Plastik Duba Modelleri ve Fiyatları Hakkında Bilgi alabilir Miyim? Plastik duba modelleri ve plastik duba fiyatları hakkında bilgi alabilir baskılı plastik duba siparişi verebilirsiniz.

Duba Siparişi Versem Kaç Günde Alırım? Duba siparişleriniz ortalam 2*3 gün içinde hazırlanmaktadır. Ancak bazı dubaların tasarımları standart olduğundan bu dubaları hemen alma imkanınız da bulunmaktadır. Örnek: Eczane Dubası, Nöbetçi Eczane gibi.

Dikme Dubalara Zincir Takılır Mı? Dikme dubalara zincir ve reklam balığı takılabilir.

Duba Baskıları Solar Mı? Duba baskıları ne kadar az güneş alırsa o kadar geç solar. Dikkatli kullanılan bir duba 2-3 yıl çok rahat kullanılabilir.

Duba Tasarımı Yapıyor Musunuz? Duba tasarımı için destek veriyoruz ancak 5 adet ve üzeri duba alımları için geçerli bir hizmettir.

En Büyük Duba Ölçüsü Nedir? Büyük duba ölçüsü 83x50reklam alanı, 55x115cm dıştan dışa ölçü genişliğindedir.

Bayrak Duba Kirlendiğinde Ne Yapmalıyım? Bayrak duba veya dubalı bayraklar kirlendiğinde yıkanabilir.

Duba Tabela Yerine Geçer Mi? Duba kullanım amacı itibariyle tabela yerine geçmez ancak firmanızın daha çok fark edilmesini sağlar.

Plaj Bayrağı Yapıyor Musunuz? Plaj bayrağı, bayrak duba, yelken bayrak isimleriyle bilinen ürünümüzü değişik ebat ve ölçülerde imal ediyoruz.

Google, Bing, Yahoo ve Yandex Arama Motorlarında Site Adresimiz: www.reklamdubalari.com olarak geçmektedir.

Reklam Dubası Örnekleri ve Modelleri, Reklam Duba Görselleri, Duba Videoları

Yazmaya Başla
1
Müşteri Temsilcisi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?